• 1 Kursy kwalifikacyjne
  Zapraszamy do udziału w kursie kwalifikacyjnym z zakresu zarządzania oświatą dającego możliwość zdobycia kwalifikacji niezbędnych do zajmowania stanowiska dyrektora oraz innych stanowisk kierowniczych
 • 2 Kursy doskonalące
  Oferujemy kursy doskonalące o różnej tematyce zarówno w systemie stacjonarnym, jak i e-learningowym na platformie Moodle. Poprzez udział w nich mają Państwo możliwość doskonalenia kompetencji i wykorzystania ich w praktyce pedagogicznej.
 • 3 Warsztaty metodyczne, seminaria i konferencje
  Proponujemy bogatą ofertę warsztatów, seminariów i konferencji organizowanych w siedzibie placówki, jak również w powiatach: skierniewickim, rawskim, łowickim i brzezińskim. Udział Państwa w szkoleniach pozwoli stworzyć warunki do rozwoju szkoły/placówki oświatowej, nauczyciela oraz dziecka/ucznia. Każdy znajdzie interesujący dla siebie temat.
 • 4 Szkolenia Rad Pedagogicznych
  Oferujemy również szkolenia Rad Pedagogicznych o różnorodnej, dostosowanej do Państwa potrzeb tematyce: a) Wychowanie, wszechstronny rozwój ucznia, b) Bezpieczeństwo, zagrożenia i profilaktyka, c) Organizacja i zarządzanie szkołą/placówką, d) Dydaktyka, metodyka w pracy nauczyciela, e) Analiza wyników egzaminów zewnętrznych warunkiem poprawy efektów kształcenia.
 • 5 Szkolenia zdalne TEAMS MOODLE
  Korzystając z propozycji Ośrodka mają Państwo możliwość wymiany doświadczeń poprzez aplikacje zdalne MSTEAMS i MOODLE
baner

Kreatywnie w bibliotece i na lekcji

Joanna Lepieszka

 

   Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bednarach Nazywam się Joanna Lepieszka. Uczę przyrody i prowadzę bibliotekę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Bednarach. Pomysły zaczerpnięte z zajęć prowadzonych przez Panią Beatę Krokocką, moje umiejętności, sprawiły, że często podejmuję się wykonywania wspólnie z dziećmi ozdób i dekoracji okolicznościowych w szkole. Zajęcia te rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię dzieci, uczą je współpracy, przynoszą satysfakcję i radość z wykonanej pracy. Podjęłam się zrealizowania pomysłu, jakim jest wykonanie instrukcji, jak z łatwodostępnych, niedrogich materiałów, w prosty sposób, przy udziale dzieci wykonać ciekawe ozdoby.

 

Joanna Lepieszka


Film baranek

Film kurczak

Film zaproszenie

Prezentacja wianek

Prezentacja zajaczek

 

Copyright © 2021. wodn@wodnskiernie.nazwa.pl Rights Reserved.


Facebook