• 1 Kursy kwalifikacyjne
  Zapraszamy do udziału w kursie kwalifikacyjnym z zakresu zarządzania oświatą dającego możliwość zdobycia kwalifikacji niezbędnych do zajmowania stanowiska dyrektora oraz innych stanowisk kierowniczych
 • 2 Kursy doskonalące
  Oferujemy kursy doskonalące o różnej tematyce zarówno w systemie stacjonarnym, jak i e-learningowym na platformie Moodle. Poprzez udział w nich mają Państwo możliwość doskonalenia kompetencji i wykorzystania ich w praktyce pedagogicznej.
 • 3 Warsztaty metodyczne, seminaria i konferencje
  Proponujemy bogatą ofertę warsztatów, seminariów i konferencji organizowanych w siedzibie placówki, jak również w powiatach: skierniewickim, rawskim, łowickim i brzezińskim. Udział Państwa w szkoleniach pozwoli stworzyć warunki do rozwoju szkoły/placówki oświatowej, nauczyciela oraz dziecka/ucznia. Każdy znajdzie interesujący dla siebie temat.
 • 4 Szkolenia Rad Pedagogicznych
  Oferujemy również szkolenia Rad Pedagogicznych o różnorodnej, dostosowanej do Państwa potrzeb tematyce: a) Wychowanie, wszechstronny rozwój ucznia, b) Bezpieczeństwo, zagrożenia i profilaktyka, c) Organizacja i zarządzanie szkołą/placówką, d) Dydaktyka, metodyka w pracy nauczyciela, e) Analiza wyników egzaminów zewnętrznych warunkiem poprawy efektów kształcenia.
 • 5 Wymiana doświadczeń
  Korzystając z propozycji Ośrodka mają Państwo możliwość wymiany doświadczeń poprzez współpracę w sieci wspomagania i samokształcenia, konsultacje zbiorowe i indywidualne, bank przykładów dobrych praktyk i zajęcia otwarte.
baner

Propozycje innych instytucji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i propozycjami innych instytucji


 

 

 Szanowni Państwo,

    Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej rozpoczyna właśnie nowy program edukacji ekologicznej "Weź oddech", współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.     

   "Weź oddech" to bezpłatny program skierowany do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z czterech województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego. Ma on na celu podnoszenie świadomości młodzieży, nauczycieli i społeczności lokalnych na temat ochrony czystości powietrza oraz budowanie społeczeństwa obywatelskiego w tym zakresie. Projekt zakłada aktywną współpracę z przedstawicielami samorządu lokalnego.

   Program "Weź oddech" potrwa od stycznia 2016 r. do marca 2017 r. W tym czasie 80 nauczycieli i nauczycielek, którzy zgłoszą się do programu otrzyma wszechstronne wsparcie w postaci atrakcyjnych materiałów edukacyjnych, konferencji, warsztatów i szkoleń. Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się nauczyciele i nauczycielki WOS-u, chemii i biologii oraz wychowawcy i wychowawczynie klas. "Weź oddech" wspiera realizację podstawy programowej w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

   Program pozwoli rozwinąć się nie tylko nauczycielom i nauczycielkom, ale także uczniom i uczennicom, którzy pracując metodą projektu i wykonując doświadczenia, będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

   Informacja o programie do pobrania znajduje się tutaj.

Urszula Cyrynger
Centrum Edukacji Obywatelskiej
ul. Noakowskiego 10, 00-666 Warszawa
(22) 825 05 50 wew. 110
Koordynatorka programu "Weź oddech"
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Zapraszam do zapoznania się z propozycją
Programu "Porcja Pozytywnej Energii"
skierowanego do uczniów i nauczycieli
klas 1-6 szkoły podstawowej.

Pobierz:

>>> Informację o programie <<<

>>>Plakat <<<

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Geoportalu Województwa Łódzkiego - czytaj więcej.....

 


 

 

 

 

Copyright © 2018. soft-art@wp.pl Rights Reserved.