• 1 Kursy kwalifikacyjne
  Zapraszamy do udziału w kursie kwalifikacyjnym z zakresu zarządzania oświatą dającego możliwość zdobycia kwalifikacji niezbędnych do zajmowania stanowiska dyrektora oraz innych stanowisk kierowniczych
 • 2 Kursy doskonalące
  Oferujemy kursy doskonalące o różnej tematyce zarówno w systemie stacjonarnym, jak i e-learningowym na platformie Moodle. Poprzez udział w nich mają Państwo możliwość doskonalenia kompetencji i wykorzystania ich w praktyce pedagogicznej.
 • 3 Warsztaty metodyczne, seminaria i konferencje
  Proponujemy bogatą ofertę warsztatów, seminariów i konferencji organizowanych w siedzibie placówki, jak również w powiatach: skierniewickim, rawskim, łowickim i brzezińskim. Udział Państwa w szkoleniach pozwoli stworzyć warunki do rozwoju szkoły/placówki oświatowej, nauczyciela oraz dziecka/ucznia. Każdy znajdzie interesujący dla siebie temat.
 • 4 Szkolenia Rad Pedagogicznych
  Oferujemy również szkolenia Rad Pedagogicznych o różnorodnej, dostosowanej do Państwa potrzeb tematyce: a) Wychowanie, wszechstronny rozwój ucznia, b) Bezpieczeństwo, zagrożenia i profilaktyka, c) Organizacja i zarządzanie szkołą/placówką, d) Dydaktyka, metodyka w pracy nauczyciela, e) Analiza wyników egzaminów zewnętrznych warunkiem poprawy efektów kształcenia.
 • 5 Wymiana doświadczeń
  Korzystając z propozycji Ośrodka mają Państwo możliwość wymiany doświadczeń poprzez współpracę w sieci wspomagania i samokształcenia, konsultacje zbiorowe i indywidualne, bank przykładów dobrych praktyk i zajęcia otwarte.
baner

Aktualności


30lat    W tym tygodniu polecamy  


Dyrektor na starcie

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach i Kuratorium Oświaty w Łodzi Delegatura w Skierniewicach zapraszają Dyrektorów, którzy objęli stanowisko w roku szkolnym 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 do wzięcia udziału w kursie doskonalącym „Dyrektor na starcie”.
Przewidywany termin szkolenia: luty 2020 r. – marzec 2021 r.


Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli, 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w związku z planowanym ogłoszeniem konkursów z dziedziny Edukacja Ekologiczna na rok 2020, zapraszają dyrektorów szkół/przedszkoli i nauczycieli na bezpłatne szkolenie w zakresie prawidłowego wypełniania wniosków o dofinansowanie w formie elektronicznej i papierowej w ramach konkursu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach
na rok szkolny 2020/2021”.

Szkolenie odbędzie się 27 stycznia 2020 roku w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach przy ul. Batorego 64D w godz. 12.00-14.00. Poprowadzą je pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w łodzi.
Zgłoszenia należy dokonać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub pod nr telefonu 46 833 20 04 najpóźniej do dnia 23 stycznia 2020 roku.


Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach
i Kuratorium Oświaty w Łodzi Delegatura w
Skierniewicach zapraszają:

przewodniczących zespołów przedmiotowych w szkołach podstawowych powiatów: skierniewickiego, rawskiego, łowickiego, kutnowskiego na nieodpłatne
warsztaty metodyczne:
„Przedmiotowe zasady oceniania i wymagania edukacyjne”
Termin:
Grupa I – 06.02.2020, godz. 15.00
Grupa II – 07.02.2020, godz. 15.00
Liczba godzin: 5h
Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach,
ul. Batorego 64D, sala nr 5.
Zgłoszenie prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 46 833 20 04 wew. 201 oraz do Pani Elżbiety Napióry - starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Łodzi
Delegatura w Skierniewicach, kontakt enapiora-sk[at]kuratorium.lodz.pl, tel. 46 834 16 33.

Szczegółowych informacji udziela kierownik formy: Pani Elżbieta Masny nauczyciel – konsultant ds. przedmiotów humanistycznych WODN w Skierniewicach,
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 46 833 20 04 wew. 205


 Jubileusz 30-lecia Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli strzala ruchomy obrazek 0558
w Skierniewicach
              

Prezentacja "Tyle było chwil.." 

Napisali o Nas...

Gosc.pl łowicki

Nasze miasto Skierniewice

Diecezja Łowicka


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną

Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli
 na rok szkolny 2019/2020  


Zmiana terminu szkolenia

Warsztaty metodyczne „Wykorzystanie metody projektu edukacyjnego w przedszkolu i klasach I-III”
Termin i miejsce rozpoczęcia: 25 luty 2020 roku, godz. 14.30  WODN w Skierniewicach, ul. Batorego 64D

 

   

 

Copyright © 2020. soft-art@wp.pl Rights Reserved.